«СІЛЬСЬКА ШКОЛА». Професіоналізм учителів та їхній добробут, технічно-матеріальне забезпечення освітніх закладів, створення належних умов для  вчителів та учнів – ось складові успішного навчання в школі.

«ДИТЯЧИЙ САДОЧОК». Допомога дітям та турбота про їхнє майбутнє це один із пріоритетних напрямків роботи Фонду. Ми вирішили облаштувати життя маленького громадянина в сільських дитячих садочках таким чином, щоб йому там було цікаво і затишно протягом дня.

«ЗДОРОВ’Я». 2015 рік для нашої держави це початок великих змін та реформ, але на їх впровадження потрібний час. Інколи життя людини залежить від елементарних речей – наявності ліків, фахівців, медичного обладнання, транспорту, палива.

«Сільські ради» - в межах цього проекту Фонд допоможе сільським радам вирішити нагальні проблемні питання, які стосуються всієї громади: освітлення вулиць, огорожа кладовища, будівництво дитячих майданчиків, реконструкція пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної війни, придбання технічних засобів зв’язку, комп’ютерної техніки, господарського інвентарю, облаштування приміщень сільських рад