ТАС Агро
Південь

ТАС Агро Південь

ТОВ «ТАС Агро Південь» веде свою господарську діяльність на території Кіровоградської, Вінницької та Миколаївської областей. Займається вирощуванням зернових технічних та олійних культур. Земельний банк підприємства становить 12 000 га та налічує близько 3 000 пайовиків.

В 2023 році підприємство взяло курс на повне перезавантаження. Закладено інвестиції на оновлення машинно-тракторного парку на базі якірного об’єкту в с.Могильне, легкового транспорту для інженерної служби, закуплено нові агрегати найкращого світового виробника для закриття вологи та передпосівної культивації..

Крім того господарство завжди переймається нагальними потребами громад. У співпраці з ВБФ «Фонд Сергія Тігіпка» долучаємось до соціальних проектів, які реалізуються міськими та селищними радами, старостинськими округами. Соціальна відповідальність ТАС Агро Південь є чудовим підґрунтям для розвитку підопічних населених пунктів.

Зварич Андрій Вікторович

Генеральний директор ТОВ «ТАС Агро Південь»

Родом із Вінничини. Має вищу освіту . Закінчив Вінницький Державний Аграрний Університет, за фахом агрономія. В сільському господарстві працює з 2001 року. З 2002 року займав керівні посади в провідних агрохолдингах України.

Map marker Адреса: Україна,26333, Кіровоградська область, Голованівський район, с.Могильне, пров.Садовий,2.