TAS Agro
North

TAS Agro North

ТОВ «ТАС Агро Північ» веде свою господарську діяльність на території Талалаївської, Срібнянської, Роменської та Парафіївської територіальних громад Чернігівської області. Північний кластер успішно займається не тільки рослинницькою діяльністю, а й тваринницькою. Так на сьогоднішній день ми вирощуємо такі культурні рослини, як кукурудзу, пшеницю, сою й ріпак.

Молочне тваринництво є важливим напрямком у виробництві на Чернігівщині, забезпечуючи стабільну прибутковість, якісне молоко для споживачів, а також робочі місця і соціальний розвиток в регіоні.
В ході реалізації проекту оновлення технічного парку Північний кластер регулярно поповнюється новою технікою, що покращує як умови праці, так й обробіток землі.

Земельний банк підприємства становить 22,180 га та налічує понад 5000 пайовиків. Інспектори агрофірми чесно будують відносини з пайовиками, виконують всі домовленості, зазначені в договорах та постійно працюють над тим, щоб пайовики своєчасно отримували орендну плату.

Підприємство ТАС Агро Північ завжди готове прийти на допомогу місцевій владі та громадам по благоустрою, розвитку інфраструктури, освіти, медицини та культури.

ПІБ

Генеральний директор ТОВ «ТАС Агро Північ»

Родом з Луганщини. Має три вищі освіти: інженерну, економічну, агрономічну та
понад 30 років успішного досвіду роботи в агросфері, зокрема на керівних посадах.

Map marker Адреса: Україна, 17270, Чернігівська область, Прилуцький р-он, село Харкове, вул. Науменка, 42.