28.06.24

Генеральний директор ТАС Агро Олег Заплетнюк дав коментар у ефірі Радіо Свобода

Генеральний директор ТАС Агро Олег Заплетнюк дав коментар у ефірі Радіо Свобода щодо дефіциту кадрів в агросфері, працевлаштування жінок на виробничі професії та бронювання співробітників.
– На сьогодні ситуація з працівниками складна, це загальна проблематика ринку в умовах мобілізації. Ми спостерігаємо брак водіїв, механізаторів. Виробничі посади – є дуже важливими в нашій справі, тож питання з дефіцитом кадрів на вакантні місця є дуже болючим.
Єдиного простого рішення немає, все має робитися комплексно. Ми в ТАС Агро співпрацюємо з різними навчальними закладами, аби залучати молодих спеціалістів випускників до себе на роботу. Проводимо перекваліфікацію своїх працівників, оскільки виникла потреба опановувати роботу на оновленій техніці.
Працюємо над питанням залучення жінок на виробничі спеціальності. Поки що не змогли отримати ті результати, на які сподівалися. Жінки не охоче погоджуються через ряд факторів. Зокрема – не готові до релокації в ті місця, де ми проводимо свою виробничу діяльність.
– Щодо бронювання, то 50 % – це недостатньо для забезпечення повноцінного виробничого процесу. Було б добре, аби дане питання було переглянуто Урядом.
Повністю відео інтерв’ю з Олегом Заплетнюком переглядайте тут: