01.04.24

Компанія ТАС Агро розпочала весняну посівну 2024 року

Посівну кампанію в ТАС Агро розпочали з цукрового буряку, ним планується засіяти близько 650 га земель у Західному кластері, що на Вінниччині.
За словами генерального директора ТАС Агро Олега Заплетнюка, компанія підійшла до початку весняно-польового сезону з великою відповідальністю та підготовкою. «Попри усі виклики військового стану ми продовжуємо впровадження інноваційних технологій. Впевнено рухаємось згідно оновленої стратегії компанії. Вона передбачає зміну технології обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та ЗЗР. Продовжуємо реалізовувати план оновлення технічного парку, активно інвестуючи в інноваційну техніку обладнану елементами точного землеробства».
Цього року посівні площі компанії розподілені під культури в залежності від ґрунтово-кліматичних зон. Планова структура посівних площ становитиме: цукрові буряки – 650 га, кукурудза – 18 тис га, соя – 16,5 тис га і соняшник – 18 тис га.
Посівну кампанію розпочали в оптимальні строки, завчасно попіклувавшись про закупівлю достатньої кількості якісного посівного матеріалу, добрив, засобів захисту рослин та паливно-мастильних матеріалів.