19.03.21

Компанія «ТАС Агро» виплатила пайовикам майже 290 млн грн

Впродовж 2020 року компанія «ТАС Агро» забезпечила своєчасну виплату орендної плати пайовикам. У повному обсязі було виконано зобов’язання перед орендодавцями стосовно виплат як у грошовому так і в натуральному еквіваленті. Загалом було сплачено майже 290 мільйонів гривень орендної плати.

Як повідомляє пресслужба «ТАС Агро», на сьогодні компанія розпочала процес розрахунків по виплаті орендної плати за 2021 рік. Також продовжуються роботи з пролонгації договорів оренди та триває процес переоформлення спадщини.

«Для компанії “ТАС Агро” одним із вагомих напрямків роботи є налагодження продуктивної співпраці з пайовиками. Наш агрохолдинг обробляє більше 80 тис. га землі – це чотири кластери розташовані у шести регіонах України. Ми системно співпрацюємо із 25 тис. пайовиків, які мають власні переконання та потребують індивідуального підходу. Завдяки наполегливій роботі фахівців компанії ми знаємо ключові інтереси та потреби орендодавців. Конкурентна орендна плата, підбір оптимальної форми виплат, гарантована допомога соціально-незахищеним пайовикам, стабільна підтримка сільських громад та безліч інших важливих ініціатив є пріоритетами у діяльності “ТАС Агро”. Минулого року спільно з Благодійним фондом Сергія Тігіпка ми надавали значну фінансову та матеріальну допомогу для медичних закладів у регіонах діяльності у зв’язку з поширення пандемії», – розповів Сергій Мандра, заступник генерального директора «ТАС Агро» з юридичних та земельних питань.

Він зауважив, що загалом для підтримки місцевих громад та на боротьбу із COVID-19 у 2020 році було виділено майже 20 млн грн.

«Наша мета – стати для пайовиків і громад надійним та незмінним партнером, а своєчасна виплата орендної плати є однією з найважливіших запорук побудови дійсно міцних і довготривалих відносин», – додав Сергій Мандра.

Довідка: ТОВ «ТАС Агро» – провідна і високотехнологічна аграрна компанія України, яка динамічно розвивається. На сьогодні ми об’єднуємо близько 25 тисяч пайовиків, які проживають в Чернігівській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській та Миколаївській областях. Агрохолдинг працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання і переробка). Земельний банк «ТАС Агро» становить 80 000 га угідь в найбільш перспективних аграрних регіонах країни.