Навчання в компанії ТАС Агро
Чим більше знаєш, тим більше досягаєш. З такою впевненістю днями відбулося чергове корпоративне навчання в компанії ТАС Агро.
Другий модуль тренінгу для інспекторів по паях проводився за темою «Домовляйся легко, або жорсткі перемовини в радість». Цього разу в ньому взяли участь не тільки інспектори по паях та керівники земельних відділів кластерів, але й землевпорядники підприємств, так як вони також щоразу стикаються з непростими переговорами.
В рамках проведеного навчання, учасники мали змогу не тільки послухати теорію, зокрема про моделі поведінки опонента та техніки ведення перемовин, але й практично відпрацювати отримані знання в груповій роботі.
Не стоїмо на місці: розвиваємося, удосконалюємся. Співпрацюємо чітко, відповідально, стабільно.
![](https://tasagro.com/content/uploads/2023/10/383995874_1342977789939911_6333862021709899534_n-1024x575.jpg)
![](https://tasagro.com/content/uploads/2023/10/384100511_1342977566606600_682189529351403941_n-1024x576.jpg)
![](https://tasagro.com/content/uploads/2023/10/384203062_1342977289939961_6630762950166831711_n-1024x576.jpg)