Нові можливості разом з ТАС Агро
Воєнні реалії в Україні створили для всього світу як нові виклики, так і нові можливості. В громадах активно проводяться семінари, тренінги, навчання тощо. Для кращого засвоєння нового навчального матеріалу часто використовується візуальна інформація у вигляді графіків, малюнків, діаграм та креслень.
![](https://tasagro.com/content/uploads/2023/03/328850995_144104088547710_7944517030257712873_n-1024x461.jpg)
Ідеально для цього випадку підходить фліпчарт – це компактна презентаційна дошка, яку легко можна переміщати та універсально застосувати незалежно від сфери діяльності. Пристрій, схожий на мольберт, але обладнаний додатковими функціями і більш технологічний.
Днями генеральний директор ТАС АГРО ЦЕНТР Дмитро Свояк вручив саме такі сучасні презентаційні дошки для Богуславської школи мистецтв, публічної бібліотеки та будинку культури Богуславської громади.
Навчатися легко, коли є бажання, можливості та підтримка ТАС АГРО.
![](https://tasagro.com/content/uploads/2023/03/334762012_737296401315669_5202148958951360971_n-1024x461.jpg)
![](https://tasagro.com/content/uploads/2023/03/334601660_171811125181754_2226404016908740046_n-1024x461.jpg)