Понад 354 млн грн податків компанія ТАС Агро сплатила минулого року до бюджетів усіх рівнів.
Прозора і своєчасна звітність один із головних принципів компанії. Окрім виконання своїх основних зобов’язань, продовжуємо підтримувати громади, допомагати військовим, піклуватися про своїх працівників та пайовиків.
Генеральний директор ТАС Агро Олег Заплетнюк акцентує: «Попри складний для країни час, компанія ТАС Агро залишається відповідальним та надійним партнером для своїх пайовиків, місцевих громад, держави. Підбиваємо підсумки, робимо висновки, працюємо далі на спільну перемогу».
![](https://tasagro.com/content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-13_11-11-29-610-1024x727.jpg)