Понад 7000 подарунків для малечі від ТАС Агро
Традиційно у регіонах діяльності новорічні та різдвяні свята не проходять без привітань компанії. От і цього року, представники наших підприємств перетворилися на помічників святого Миколая, щоб поділитися частинкою тепла та турботи з малечею в регіонах діяльності.
Свята лише розпочинаються, а школярі та дошкільнята вже отримали солодкі подарунки від аграріїв.
Кажуть, дива трапляються з тим, хто в них вірить і хто їх творить.
![](https://tasagro.com/content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-07_16-13-32-214-1024x766.jpg)
![](https://tasagro.com/content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-06_12-40-06-062-1024x768.jpg)
![](https://tasagro.com/content/uploads/2023/12/408763793_3641935309376582_2922363556121947026_n-1024x461.jpg)