27.02.23

Тваринництво – ефективна галузь сьогодення

Сьогодні для компанії ТАС Агро тваринництво – не менш важливий напрям діяльності. У складі трьох виробничих кластерів функціонує 6 тваринницьких ферм.
Нині на фермах працюють у звичному тижневому ритмі, по днях і годинах розписані всі технологічні роботи. Там піклуються про збалансований раціон годівлі тварин. Турбуються про належне утримання, чисті й сухі умови, оптимальний температурний режим. Між тим, на господарствах активно готуються до весняного сезону посіву та заготівлі кормів, інженери пильно обслуговують кормозаготівельну техніку, лікарі почали проводити підготовку до весняної диспансеризації тварин.
Олександр Паньков, зоотехнік фермерського господарства ТАС АГРО Захід, в с. Михайлівка розповідає: «Зараз на фермі перебуває 648 голів. З них 340 - дійних корів, 11-фуражних та 297 голів молодняка. Щоденно отримуємо 22 літра молока вищого гатунку з однієї дійної корови. Щодо відгодівлі молодняка можу повідомити, що 15 молочних бичків готуємо до реалізації, решта молодняка поповнять поголів`я молочної ферми. Перезимівля фермерського господарства добігає завершення, з нетерпінням чекаємо весни, щоб розпочати новий сезон».

Нагадаємо, що ТАС Агро спеціалізується на молочному тваринництві. Налічує близько 4 тис. голів ВРХ, з них до 2 тис. голів дійного стада. Більшість молока екстра та вищого класу. Є власна лінія комбікормів. Частина кукурудзи та сої переробляються на корми.