27.06.24

У компанії ТАС Агро стартували жнива ранніх зернових

Збиральну кампанію в ТАС Агро розпочали з обмолоту ріпаку у Південному кластері. Жнива стартували в оптимальні строки, показники збіжжя повністю відповідають нормам. Згодом розпочнемо обмолот у інших кластерах, які розташовані північніше.
«До жнив компанія ТАС Агро готувалася у посиленому режимі адже цьогоріч для аграріїв виникли додаткові фактори ризику – виключення електроенергії, бронювання співробітників тощо. Проте наші фахівці постійно слідкували за станом дозрівання культур, своєчасно вносили необхідні добрива і ЗЗР. Цьогоріч на полях підприємств будемо максимально використовувати власну техніку, оновлену впродовж року. Але не відмовлятимемось і від оренди комбайнів у зв’язку з економічною доцільністю. Загалом на жнивах буде задіяно 53 одиниці комбайнів. Паралельно зі збиральною кампанією працюємо над організацією логістики й збутом вирощеного врожаю. Ретельно підготували власні потужності зберігання. На випадок перебоїв з електроенергією, для можливості безперебійної роботи, всі елеватори забезпечили генераторами», – розповідає Олег Заплетнюк, генеральний директор компанії ТАС Агро.
Під урожай 2024 року в ТАС Агро було засіяно 16,2 тис. га озимої пшениці, 7,9 тис. га озимого ріпаку, 16,5 тис. га кукурудзи, 16 тис. га сої та майже 18 тис. га соняшнику.
Попри труднощі, пов’язані з війною, компанії ТАС Агро все ж вдалося забезпечити всі необхідні ресурси для старту жнив. Незабаром одночасно з ріпаком почнеться обмолот ячменю. Збирати озиму пшеницю планують на початку липня.