Тех
нології

Ми – донори сучасних технологій

«ТАС Агро» системно впроваджує новітні технології в аграрному виробництві. У вирощуванні сільськогосподарських культур ми розумно та виважено поєднуємо традиційні та інноваційні інструменти.
Ведення рослинництва у компанії «ТАС Агро» передбачає використання насіння, добрив та засобів захисту рослин виключно найкращих українських та закордонних виробників.
Ми випробовуємо та впроваджуємо у виробництво елементи точного землеробства: системи GPS-моніторингу техніки, автопілотування, моніторингу врожайності, змінні норми висіву насіння, диференційоване внесення добрив та засобів захисту рослин.
У «ТАС Агро» розуміють, що ефективність будь-яких інновацій підтверджується лише за умови дотримання усталених технологій вирощування. Тому велику увагу в агрохолдингу приділяють вчасному та якісному проведенню польових робіт.
Широке залучення діджитал-технологій, використання дронів у виробничому процесі, впровадження системи точного землеробства робить нашу компанію гнучкою, динамічною та оперативною.